Pri nákupe 2 produktov nakupujte s doručením ZADARMO.

Blog

Ako sa správne starať o uteráky a župany?

Počet zobrazení: 1004

Ako sa správne starať o uteráky a župany? Ak ste si práve kúpili naše personalizované osušky, uteráky s vlastným menom, alebo pončo s menom dieťatka, tak už teraz môžete predĺžiť ich životnosť, a to správnou starostlivosťou o ne.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Po všetkých tých rokoch si stále umývame ruky zlým spôsobom.

Počet zobrazení: 809

Po všetkých tých rokoch si stále umývame ruky zlým spôsobom. Umývanie rúk je LÍSTOK, k tomu, aby sa zabránilo šíreniu baktérií. Uprostred všetkých správ o koronavíruse (a všeobecne obdobia prechladnutia a chrípky) sa znova a znova objavuje jedna solídna rada: umyte si ruky - veľa. Ako sa však ukázalo, iba 5% z nás sa uberá správnym smerom.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Výroba a materiál dečiek s menom

Počet zobrazení: 1857

Výroba a materiál dečiek s menom Na výrobu našich dek sa používajú 100% prírodné priadze - bavlna a vlna pestované bez pesticídov. Kvalita materiálov je certifikovaná a v súlade s ekologickým štandardom. Nepoužívajú sa žiadne silikónové zmäkčovadlá ani chemické látky.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako si správne vybrať deku pre bábätko?

Počet zobrazení: 7774

Ako si správne vybrať deku pre bábätko? Bude vás onedlho o jedného či dvoch viac? Čakáte prírastok do rodiny, alebo niekto z vašich blízkych? Potom určite hľadáte veľmi milý osobný darček. A my vám prezradíme, čo je momentálne top darčekom pre takúto príležitosť. Je to osobná dečka Babygift s menom a údajmi o narodení.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako môj originálny osobný darček chytil za srdce aj mňa

Počet zobrazení: 5167

Ako môj originálny osobný darček chytil za srdce aj mňa Pred 9 rokmi som čakala našu prvú dcérku. Ako prvorodička som pre svoje dieťa chcela len to naj, veď to poznáte. Chystanie výbavičky a plná očakávaní..

Čítajte viac... Komentáre: 0

Kvalitná detská deka je základ pohodlia Vášho bábätka.

Kvalitná detská deka je základ pohodlia Vášho bábätka.

Ako si správne vybrať deku pre bábätko? 

Bude vás onedlho o jedného či dvoch viac? Čakáte prírastok do

rodiny, alebo niekto z vašich blízkych? Potom určite hľadáte veľmi

milý osobný darček.

A my vám prezradíme, čo je momentálne top darčekom pre takúto príležitosť. Je to osobná dečka s menom a údajmi o narodení.

Každá takáto personalizovaná DETSKÁ DEKA Babygift JE ORIGINÁL, jediný na svete.

Ako si teda správne vybrať tú naj dečku pre bábätko? 

Kvalitná detská deka je základ pohodlia Vášho bábätka.

Niet sa prečo diviť, že deti si zamilujú dečku Babygift na prvý dotyk. Je nielen hravá a krásna, ale aj vyrobená z prvotriednej 100% organickej bavlny a hypoalergénna. Neobsahuje žiadne silikónové zmäkčovadlá ani chemické látky, ktoré by mohli deťom uškodiť, iba kvalitné materiály, priateľské k prírode a detskému telíčku.

Detské deky Babygift majú rozmer 100x75 cm, 120x80 cm alebo 130x90 cm.

Aký motív deky vybrať pre bábätko?

Detská deka so všetkými údajmi o narodení. 

Na túto dečku si okrem mena bábätka, dátumu narodenia, výšky a váhy môžete pridať aj znamenie zverokruhu, v ktorom sa bábätko narodilo. Deky môžu mať motívy zvieratiek alebo teda znamenia v ktorom sa narodilo. Na dečku pre chlapcov je na výber navyše veselé lietadielko a autícko

  Detská deka s menom  Destká tmavomodrá deka s menom Detská deka s autíčkom a menom dieťaťa  

  Červená deka s menom dieťatka

Deka s menom dieťatka, kde sa v strede dečky nachádza meno dieťatka. Takže na deke bude dievčenský motív (motív lúka), alebo chlapčenský motív (osobné, alebo nákladné autá) a meno dieťatka.

Detská deka bez mena

• Tématická deka – so zimným motívom, s letným motívom, s dievčenským, s chlapčenským je neutrálna a hodí sa aj ako darček pre väčšie deti. Vybrať si môžete z nádherných pastelových aj sýtych farieb.

• Háčkovaná deka ako od babičky – je vhodná pre malé bábätká. Je výnimočná a veľmi obľúbená nielen na príležitosť prvej návštevy do pôrodnice ale aj slávnosť krstu dieťatka.

• Bavlnená deka - ako by ju tiež babička štrikovala – zohreje a hodí sa nielen do kočíka.

Väčšie deti potešia sety – deka a vankúšik, ktorý môže a nemusí niesť ich meno.

Prípadne obláčikové vankúšiky rôznych farieb a motívov.

Akú farbu detskej deky vybrať?

Je možné, že budete mať problém si vybrať zo širokej škály farieb. Všetky sú krásne – jemné ale aj sýte pastelové. Môžete farbu dečky zladiť s detskou izbičkou, kočíkom alebo postieľkou. Záleží na vás, ako na to pôjdete:

1.) Podľa pohlavia: Ak sa nerozhodnete pri chlapčekovi pre bledo modrú a pri dievčatku pre ružovú, môžete pre dievčatká zvoliť ešte aj fialovú, červenú, zelenú, oranžovú a pre chlapcov napríklad červenú, tmavomodrú, olivovo-zelenú. Ale nechýba ani nádherná sýta červená či modrá.

2.) Univerzálne farby dečky, alebo háčkované dečky: Určite nič nepokazíte, ak sa rozhodnete pre jednu z neutrálnych farieb deky, ako béžová a šedá.

Možno vás osloví iná detská deka vhodná aj do pôrodnice - dečka ako od babičky (biela, béžová, fialová), alebo háčkovaná bavlená dečka so vzorom listov v béžovej, či bielej farbe.

Biela háčkovaná dečkaKrémová deka háčkovaná

 

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek motív, farbu a veľkosť, garantujeme vám spokojnosť obdarovaného a Vašu radosť zo skvelého výberu darčeka.

Babygift – osobné darčeky s pamiatkou navždy!

Prihlásenie