Pri nákupe 2 produktov nakupujte s doručením ZADARMO.

Späť

Ako si správne vybrať deku pre bábätko?

Počet zobrazení: 7773

Bude vás onedlho o jedného či dvoch viac? Čakáte prírastok do rodiny, alebo niekto z vašich blízkych? Potom určite hľadáte veľmi milý osobný darček. A my vám prezradíme, čo je momentálne top darčekom pre takúto príležitosť. Je to osobná dečka Babygift s menom a údajmi o narodení.

Ako si správne vybrať deku pre bábätko?

Ako si správne vybrať deku pre bábätko?

Bude vás onedlho o jedného či dvoch viac? Čakáte prírastok do rodiny, alebo niekto z vašich blízkych? Potom určite hľadáte veľmi milý osobný darček. A my vám prezradíme, čo je momentálne top darčekom pre takúto príležitosť. Je to osobná dečka Babygift s menom a údajmi o narodení.

KAŽDÁ takáto personalizovaná DETSKÁ DEKA Babygift JE ORIGINÁL, jediný na svete. 

Kvalitná detská deka je základ pohodlia Vášho bábätka.

Niet sa prečo diviť, že deti si zamilujú dečku Babygift na prvý dotyk. Je nielen hravá a krásna, ale aj vyrobená z prvotriednej 100% organickej bavlny a hypoalergénna. Neobsahuje žiadne silikónové zmäkčovadlá ani chemické látky, ktoré by mohli deťom uškodiť, iba kvalitné materiály, priateľské k prírode a detskému telíčku.

Detské deky od Babygift s údajmi o narodení majú štandardne rozmer 100x75 cm. Ponúkame taktiež väčšie rozmery 120x80 cm, 130x90 cm, prípadne prehozy na detskú posteľ vo veľkosti 130x180cm.

        Ružová detská deka  Modrá detská deka  Svetlomodrá deka s menom

Aký motív deky vybrať pre bábätko?

Detská deka so všetkými údajmi o narodení.

Na túto dečku si okrem mena bábätka, dátumu narodenia, výšky a váhy môžete pridať aj znamenie zverokruhu, v ktorom sa bábätko narodilo. Deky môžu mať motívy zvieratiek alebo teda znamenia, v ktorom sa narodilo. Na dečku pre chlapcov je na výber navyše veselé lietadielko a autícko.

Deka s menom dieťatka, kde sa v strede dečky nachádza meno dieťatka. Takže na deke bude dievčenský motív (motív lúka), alebo chlapčenský motív (osobné, alebo nákladné autá) a meno dieťatka.

                                 Modrá deka s vankusom-originálny darcek    Ružová detská deka s menom

Detská deka bez mena

• Tématická deka – so zimným motívom, s letným motívom, s dievčenským, s chlapčenským je neutrálna a hodí sa aj ako darček pre väčšie deti. Vybrať si môžete z nádherných aj sýtych farieb.

• Háčkovaná deka ako od babičky – je vhodná pre malé bábätká. Je výnimočná a veľmi obľúbená nielen na príležitosť prvej návštevy do pôrodnice, ale aj slávnosť krstu dieťatka.

• Bavlnená deka - ako by ju tiež babička štrikovala – zohreje a hodí sa nielen do kočíka.

Väčšie deti potešia sety – deka a vankúšik, ktorý môže a nemusí niesť ich meno.

Prípadne obláčikové vankúšiky rôznych farieb a motívov.

                                Vankúš obláčik modrý         Modrá deka a vankúš

Akú farbu detskej deky vybrať?

Je možné, že budete mať problém si vybrať zo širokej škály farieb. Všetky sú krásne – jemné ale aj sýte pastelové. Môžete farbu dečky zladiť s detskou izbičkou, kočíkom alebo postieľkou. Záleží na vás, ako na to pôjdete:

1.) Podľa pohlavia: Ak sa nerozhodnete pri chlapčekovi pre bledo modrú a pri dievčatku pre ružovú, môžete pre dievčatká zvoliť ešte aj fialovú, červenú, zelenú, oranžovú a pre chlapcov napríklad červenú, tmavomodrú, olivovo-zelenú. Ale nechýba ani nádherná sýta červená či modrá.

2.) Univerzálne farby dečky, alebo háčkované dečky: Určite nič nepokazíte, ak sa rozhodnete pre jednu z neutrálnych farieb deky, ako béžová a šedá.

Možno vás osloví iná detská deka vhodná aj do pôrodnice - háčkovaná dečka ako od babičky (biela, béžová, fialová), alebo háčkovaná bavlnená dečka so vzorom listov v béžovej, či bielej farbe.

                           Hackovana fialova decka          Hackovana decka pre babatko  

                           Biela hackovana deka         Ruzova bavlnena decka

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek motív, farbu a veľkosť, garantujeme vám spokojnosť obdarovaného a Vašu radosť zo skvelého výberu darčeka.

Babygift – osobný darček s pamiatkou navždy!

Prihlásenie