Pri nákupe 2 produktov nakupujte s doručením ZADARMO.

Náš príbeh

Ako môj originálny osobný darček chytil za srdce aj mňa


deti

Pred 9 rokmi som čakala našu prvú dcérku. Ako prvorodička som pre svoje dieťa chcela len to naj, veď to poznáte. Chystanie výbavičky a plná očakávaní... Do pôrodnice som si pribalila malú háčkovanú dečku ako od babičky.

Náš milovaný pokladík som si v nej priniesla domov a teraz som už vedela, že je to Zuzka, meria 49 cm a váži 3350 g. Chcela som pre ňu niečo originálne, iné, také, ako je ona pre nás - výnimočné. Niečo neopakovateľné, čo sa nám bude s ňou od narodenia spájať a čo si aj ona zamiluje.

A presne to sa mi podarilo nájsť - krásnu dečku s jej menom a údajmi o narodení. To bolo niečo úžasné, keď som ju doma rozbalila, ten pocit... Prirástla Zuzke k srdcu a priznám sa, že aj mne.

Odvtedy som už nikdy nerozmýšľala nad tým, aký darček známym a kamarátkam a ich deťom. Všetci „moje darčeky" obdivovali a boli užasnutí. A to nielen na narodenie a nielen na krstiny a oslavu narodenín pre najmenších, ale aj na svadby, rôzne výročia pre dospelých.

Keď som videla, aký úspech tieto originálne darčeky s menom vždy mali, ako z nich boli obdarovaní nadšení, ako vždy zatienili všetky ostatné dary, tak som rozmýšľala nad tým, aké by bolo priniesť toto zo zahraničia aj k nám, na Slovensko. Akú radosť by takýto darček mohol robiť viacerým, nielen mojim známym.

Lebo, sama som to poznala, že som sa išla uchodiť, kým som nejaký darček pre známych kedysi zohnala a vždy to bolo nič moc, nič osobné. No v tomto prípade to bolo o inom, takýto darček ľudí veľmi dojal a urobil im všetkým, bez výnimky, obrovskú radosť.

No nič, pracovala som, takže som sa tej myšlienke nemala veľmi čas venovať. Až raz prišiel ten správny čas. Do pôrodnice po Zuzkinu sestričku Zojku sme išli, ako inak, so Zuzkinou dečkou. :) Bola som rozhodnutá, že si detstvo našich dcér nenechám ujsť, je tu len raz – teraz. A tento čas nám nič nevráti. Nehodlala som sa rýchlo vrátiť do práce a vlastne, vôbec. A rozhodla som užiť si materskú naplno a užiť si aj prácu, ktorá by ma bavila a robila mi radosť. Presne som vedela, čo to bude ;-)

 

Splnila som si sen

Zuzka a deti
Dnes žijeme celá rodina originálnymi darčekmi Babygift a sme jediným exkluzívnym predajcom na Slovensku. K dečkám pribudli aj župany a uteráky, vankúšiky s menami, či rôznymi detskými motívmi, košieľky na krstiny s menom a dátumom krstu. Navyše, dečky sa stali obľúbeným darčekom aj pre svoju kvalitu. Tie pre najmenších sú z organickej 100% bavlny, pre dospelých, tiež teplučké a mäkkučké, z Merino vlny.

Teší nás, že aj vďaka Babygift darčekom sa dôležité momenty vo vašom živote stávajú ešte výnimočnejšími. Že vám a vašim blízkym na ne zostane jedinečná pamiatka navždy.

Zuzka s rodinou

Prihlásenie