O našich produktoch

Vlastnosti a materiál originálnych dek

Na výrobu našich dek sa používajú 100% prírodné priadze - bavlna a vlna pestované bez pesticídov. Kvalita materiálov je certfikovaná a v súlade s ekologickým štandardom vyrobené v EU spoločnosťou Martello. Nepoužívajú sa žiadne silikónové zmäkčovadlá ani chemické látky.
Detské deky sú hypoalergénne a majú také technické vlastnosti, ktoré v zimných dňoch teplo udržiavajú a v horúcich dňoch teplo prepúšťajú, aby sa detičky nepotili.

Certifikát kvality

Detské darčeky

Detské darčeky

Našim hlavným cieľom a zameraním sú produkty pre tých najmenších. Uvedomili sme si totižto ako veľmi nás svet obklopuje syntetickými a pre zdravie nevyhovujúcimi materiálmi, ktoré jeme, pijeme, dýchame a dokonca si ich aj obliekame. Dospelý človek dokáže povedať ktorý materiál mu je príjemný a ktorý menej, dokáže sa rozhodnúť či bude žiť zdravo a ekologicky, alebo radšej dobovo a ekonomicky. Naše ratolesti ale také privilégium nemajú a preto Vám prinášame tieto jedinečné originálne darčeky, ktoré vyčaria úsmev nie len na tváričke Vášho dieťatka, ale aj celej rodine. Sú veľmi príjemné na dotyk, priedušné, hrejivé a ich unikátna potlač Vám bude tie najkrajšie chvíle života pripomínať aj dávno po tom ako vtáčatá vyletia z hniezda.

Darčeky k výročiu

Darčeky k výročiu

Každý z nás sa už dostal alebo dostane do situácie, kedy sa blíži veľká udalosť - výročie naše partnerské, našich blízkych či priateľov. K takejto udalosti samozrejme patrí aj vhodný darček. Darček, ktorý je svojim spôsobom unikátny a zároveň priamo spätý s životným príbehom osoby pre ktorú je určený...

  • Babygift_zlava
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie