Pri nákupe 2 produktov nakupujte s doručením ZADARMO.

Dievčenský župan kráľovská koruna + meno dieťaťa

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Fleece

65 € s DPH

Dostupnosť: 8 - 10 dní

Dievčenský Fleecový Župan Pre Deti - Šitý Na Mieru
Osobný a Komfortný

Predstavujeme vám náš dievčenský fleecový župan, ktorý je dokonalou kombináciou pohodlia a osobného štýlu. Tento župan je šitý na mieru, aby zabezpečil maximálnu pohodu pre vaše dieťa. Na župan môžeme umiestniť meno vášho dieťatka, čím sa stane ešte výnimočnejším.

Možnosti Personalizácie

Personalizácia je možná na chrbte a na prednej strane županu, na strane srdca. Stačí, ak do kolonky "Text vpredu" zadáte požadované meno alebo text, a my sa postaráme o zvyšok.

Dostupné Farby

Vyberte si z našej širokej škály farebných možností, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť a náladu:

  • Biela
  • Čierna
  • Svetlosivá
  • Béžová
  • Ružová
  • Staroružová
  • Červená

Veľkosti Pre Každý Vek

Naše župany sú dostupné v rôznych veľkostiach, aby sme zabezpečili, že každé dieťa, bez ohľadu na vek, si nájde ten správny župan:

Veľkosti: 56cm, 7-12m, 1-2 roky, 3-4 roky, 5-6 rokov, 7-8 rokov, 9-10 rokov, 11-12 rokov, 13-14 rokov 


Kvalitný Materiál a Pohodlie

Náš župan je vyrobený zo 100% polyesteru s váhou 290g/m2, čo zaručuje mäkkosť, pohodlie a dlhú životnosť. Vaše dieťa sa v ňom bude cítiť ako v bavlnke.

Rýchla a Spoľahlivá Dodávka

Chápeme, že chcete svoj personalizovaný župan čo najskôr. Naša dodacia lehota je 8-10 pracovných dní, a počas letných mesiacov 7-14 dní. Garantujeme, že každý župan je vyrobený s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom.

Perfektný Darček
Hľadáte perfektný darček pre vaše dieťa alebo pre deti vašich blízkych? Náš personalizovaný dievčenský fleecový župan je ideálnym riešením na každú príležitosť. Či už je to narodeniny, Vianoce alebo len tak pre radosť, tento župan poteší každé dieťa.

Objednávka a Kontakt
Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc s objednávkou, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a poradíme.

Objednajte si svoj personalizovaný dievčenský fleecový župan ešte dnes a doprajte svojmu dieťaťu pohodlie a radosť z jedinečného darčeka! 

 

 

 

 

Prihlásenie